Program "Zanocuj w lesie"

WAŻNA INFORMACJA: Pozyskanie drewna w miesiącu lipcu będzie odbywać się w nastepujących oddziałach: 152 d i 150 c . Planując wypoczynek w ramach niniejszego programu prosimy, aby wziąć pod uwagę wykonywane prace leśne w powyższych oddziałach.

 

 Nadleśnictwo Włocławek przystąpiło do Programu „Zanocuj w lesie”, który powstał w ramach kontynuacji założeń zawartych w ogólnopolskim pilotażu udostępnienia obszarów leśnych celem uprawiania aktywności typu bushcraft i surwiwal. Po ponad rocznym okresie trwania pilotażu, ankietowaniu osób korzystających z obszarów pilotażowych, zarządców terenu, rozmowach ze środowiskiem bushcraftowym i surwiwalowym wykiełkował pomysł przekształcenia pilotażu w stały program pn. „Zanocuj w lesie”.

            Obszar na którym można zanocować w lesie, zlokalizowany jest na terenie obrębu Czarne, Leśnictwo Goreń, oddziały o numerach: 141-164, 166-168 oraz 173-174.

Wybierając się na nocleg w wyznaczonym obszarze pamiętaj:

  • jest to oferta wyłącznie dla osób indywidualnych. Pobyt do 9. osób i dwóch noclegów zwolniony jest z obowiązku zgłaszania. Miło byłoby jednak gdyby informacje o Państwa pobycie do nas docierały,
  • szczegóły dotyczące programu są dostępne w regulaminie korzystania z obszarów,

W razie ewentualnych pytań można nawiązać kontakt z koordynatorem programu
w nadleśnictwie, którym jest specjalista SL ds. lasów niepaństwowych P. Adrian Szerel, pod numerem telefonu 600-208-269.

Mapa interaktywna

 

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety dotyczącej niniejszego programu, która znajduje sie pod linkiem: http://personal.ewaluacja.eu/index.php/544185?lang=pl