Asset Publisher
Rozstrzygnięcie konkursu "Sprzątamy nasze lasy"
Rozstrzygnięcie konkursu "Sprzątamy nasze lasy"
Włocławek, 05.11.2021 r. |
|
Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy”
dla szkół podstawowych
W dniu 05.11.2021 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy” dla szkół podstawowych.
Komisja w składzie:
- Malwina Lewandowska – przewodniczący
- Anna Gidaszewska – członek
- Mateusz Kowalski – członek
dokonała oceny nadesłanych prac pod kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych
i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy.
Komisja konkursowa nie odrzuciła żadnej pracy konkursowej. W najstarszej kategorii wiekowej tj. klasy 4-8 prace nie zostały złożone.
1. Grupa wiekowa: klasy 1 – 3
I miejsce:
Jan Maślanka, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Lidia Pawlicka
II miejsce:
Franciszek Borzęcki, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu
III miejsce:
Izabela Wachula, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
Wyróżnienie:
Amelia Butor, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
Wyróżnienie:
Amelia Moszczyńska, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osięcinach, opiekun: Małgorzata Mentlewicz
Nagrodzeni za udział:
1.Wiktoria Sosnecka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka
2.Wojciech Jabłoński, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka
3.Maja Majewska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska
2. Grupa wiekowa: klasy 4-8
BRAK
Pozostali uczestnicy konkursu „Sprzątamy nasze lasy”
Grupa wiekowa: klasy 1 – 3
- Katarzyna Chmielewska, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osięcinach, opiekun: Małgorzata Mentlewicz;
- Elena Sztandarska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Martyna Dębowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Wanessa Kołodziej, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Antoni Winiecki, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Lena Obarzanek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Gabriela Sobieraj, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Weronika Bednarska; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
- Igor Słupczewski, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Michał Kaspszak, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Maja Szczupacka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Radosław Śmieszny, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
- Olaf Wieczorek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Franciszek Jarysz, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Zuzanna Skierka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka; - Maksymilian Świerkowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Wiktoria Płaczkiewicz, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Fabian Nęcka, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Filip Wrześniak, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Maja Marszał, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Olga Wilińska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Igor Ostrowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Mateusz Wojciechowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Łukasz Wojciechowski Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Wiktoria Żakowiecka; Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Eliza Koralewska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
- Maciej Minkina, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Jakub Minkina, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Natalia Mielniczuk, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Zofia Wojciechowska, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Oliwia Reszka, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Wojciech Piaseczny, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Szymon Przygocki, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Karol Gruda, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Filip Murawiec, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Maja Michalska, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Natalia Zborowska, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Kacper Dryll, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Kajetan Nowak, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Katarzyna Rambowicz, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska; - Kacper Wojciechowski, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska; - Filip Szala, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska;
- Filip Urbański, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska; - Dominik Urbański, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska; - Lena Piekarska, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska; - Iga Kubielska, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska; - Tola Jarczewska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego
w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska; - Jan Borkowicz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego
w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska; - Kaja Wudarska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego
w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska; - Kevin Sagan, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
we Włocławku, opiekun: Ewa Orłowska; - Gabriela Kącicka, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku, Opiekun: opiekun Joanna Piwońska; - Korneliusz Nowak – Łodygowski, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA” we Włocławku;
- Lena Daroszewska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku, Opiekun: opiekun Joanna Piwońska; - Wojciech Pilichowicz, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku, Opiekun: opiekun Joanna Piwońska; - Antoni Zufla, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska; - Bartosz Woźniak, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku; - Lena Makowska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku; - Michalina Bura, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska; - Raisa Bińkowska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska; - Agata Olewińska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska; - Łucja Skierkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 7 we Włocławku, opiekun; Katarzyna Skierkiewicz;
- Ewelina Lijecka, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu;
- Mateusz Poliński, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
- Zuzanna Czerwińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
- Gabriela Świderska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
- Zofia Kosiorowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
- Laura Seklecka, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
- Jakub, Kościeszyński, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
- Amelia Skoniecka, , Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
- Antoni Maślanka, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
- Natan Gawłowski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
- Paweł Wasielewski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska;
- Julia Borkowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska;
- Karol Kurant, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska;
Grupa wiekowa: klasy 4 – 8
BRAK