Wydawca treści Wydawca treści

ZIELONY PUNKT KONTROLNY

Zielony Punkt Kontrolny to pakiet propozycji różnorodnych aktywności:  od edukacji poprzez rekreację i turystykę, aż do form sportowych. Wszystkie opierają się na orientacji terenowej. Mapy zgodnie ze standardami IOF (International Orientering Federation) mają czytelną i jednakową na całym świecie symbolikę. W terenie zainstalowane są stałe punkty kontrolne (PK) a na ich bazie utworzone jest kilkanaście tras.

Z dumą informujemy, że z dniem 26 pażdziernika 2016 roku projekt Włocławskie Mamory otrzymał brązowy certyfikat Zielonego Punktu Kontrolnego.

W załącznikach dostępne są mapy oraz zasady korzystania z ZPK.

Dodatkowo po więcej informacji odsyłamy również na stronę internetową Zielonego Punktu Kontrolnego : http://www.zielonypunktkontrolny.pl

 

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich

VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich

W minioną sobotę miał miejsce II etap VII edycji konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich w województwie kujawsko-pomorskim.
Uroczystość zainaugurowała Pani Minister Anna Gembicka, która odczytała list Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz podkreśliła rolę kobiet na obszarach wiejskich, które łączą wiele ról społecznych, a jednocześnie integrują lokalną społeczność.
Podczas kolejnej edycji konkursu, nie mogło zabraknąć leśników, którzy promują nie tylko lasy regionu, ale również produkty żywnościowe pochodzące z lasu.