Wydawca treści Wydawca treści

ZIELONY PUNKT KONTROLNY

Zielony Punkt Kontrolny to pakiet propozycji różnorodnych aktywności:  od edukacji poprzez rekreację i turystykę, aż do form sportowych. Wszystkie opierają się na orientacji terenowej. Mapy zgodnie ze standardami IOF (International Orientering Federation) mają czytelną i jednakową na całym świecie symbolikę. W terenie zainstalowane są stałe punkty kontrolne (PK) a na ich bazie utworzone jest kilkanaście tras.

Z dumą informujemy, że z dniem 26 pażdziernika 2016 roku projekt Włocławskie Mamory otrzymał brązowy certyfikat Zielonego Punktu Kontrolnego.

W załącznikach dostępne są mapy oraz zasady korzystania z ZPK.

Dodatkowo po więcej informacji odsyłamy również na stronę internetową Zielonego Punktu Kontrolnego : http://www.zielonypunktkontrolny.pl

 

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Rozstrzygnięcie konkursu "Jak chronić las"

Rozstrzygnięcie konkursu "Jak chronić las"

Nadleśnictwo Włocławek

Włocławek. 04.11.2022 r.

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Jak Chronić Las”
dla przedszkoli i szkół podstawowych z terenu
województwa kujawsko - pomorskiego

W dniu 04.11.2022 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Jak Chronić Las” dla przedszkoli i szkół podstawowych z terenu województwa kujawsko - pomorskiego.

Komisja w składzie:

  1. Malwina Lewandowska - przewodniczący
  2. Anna Gidaszewska - członek
  3. Weronika Żelazek - członek
  4. Klaudia Sejdowska - członek

dokonała oceny nadesłanych prac pod kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy.

Grupa wiekowa: Przedszkola

I miejsce:

Franciszek Pawłowski

Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem” w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Długosza we Włocławku

II miejsce:

Fabian Afeltowicz

Przedszkole Publiczne nr 17 ,,Kraina Fantazji” we Włocławku, opiekun: Jolanta Lińczak

III miejsce:

Kornelia Lewicka

Przedszkole nr 6 ,,Planeta Radości” w ZSP 1 we Włocławku, opiekun; Iwona Langa

Wyróżnienie:

Paweł Chądzyński

Przedszkole Publiczne nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku

Wyróżnienie:

Hanna Raciszewska

Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun; Beata Myszkowska

Nagrodzeni za udział:

  1. Sandra Wachulak, Przedszkole Samorządowe w Chodczu
  2. Julia Kamińska, Przedszkole nr 6 ,,Planeta Radości” w ZSP 1 we Włocławku, opiekun: Iwona Langa

Grupa wiekowa: klasy 1-3

I miejsce:

Piotr Kaczmarek

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu

II miejsce:

Oliwia Drążek

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osięcinach

III miejsce:

Jakub Nelsen

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Patrycja Okupska

Wyróżnienie:

Izabela Wachulak

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu

Wyróżnienie:

Zuzanna Malinowska

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Jolanta Wieczorek

Nagrodzeni za udział:

  1. Piotr Sosnowski, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim
  2. Oskar Waśkiewicz, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osięcinach

Grupa wiekowa: klasy 4-8

I miejsce:

Mikołaj Pawłowski

Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku, opiekun: Joanna Łuczak

il miejsce:

Karol Manisz

Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska

III miejsce:

Klaudia Syska

Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku , opiekun: Joanna Łuczak

Wyróżnienie:

Adrianna Komorek

Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska

Wyróżnienie:

Wiktoria Trybulska

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska

Nagrodzeni za udział:

  1. Mikołaj Kukowski, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;
  2. Agata Gawrysiak, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;

Pozostali uczestnicy l<onl<ursu „Jak Cłironić Las”

Grupa wiekowa: Przedszkola

  1. Zofia Kamińska, Publiczne Przedszkole nr 30 ,,Tęczowa Wyspa” we Włocławku, opiekun Alicja Różańska;
  2. Oliwia Radgowskiej, Przedszkole Publiczne nr 17 ,,Kraina Fantazji” we Włocławku, opiekun: Kinga Radgowska;
  3. Olaf Całus, Przedszkole Publiczne nr 17                                ,,Kraina       Fantazji” we Włocławku, opiekun: Kinga Radgowska;
  4. Karina Nowakowska, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem” w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Długosza we Włocławku;
  5. Maksym Kruczyński, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem” w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Długosza we Włocławku;
  6. Wojciech Kowalczyk, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem” w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Długosza we Włocławku;
  7. Ignacy Olszewski, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem” w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Długosza we Włocławku;
  8. Franciszek Fydryszewski, Przedszkole ,.Tęczowa Kraina” we Włocławku;
  9. Aleksander Stolarski, Przedszkole nr 6 ,,Planeta Radości” w ZSP 1 we Włocławku,
  10. Kaja Zimna, Przedszkole nr 6 ,,Planeta Radości” w ZSP 1 we Włocławku, opiekun: Marzena Górzyńska, Martyna Rozkowińska;
  11. Lena Czerwińska, Przedszkole nr 6 ,,Planeta Radości” w ZSP 1 we Włocławku, opiekun:Martyna Rozkowińska;
  12. Zofia Pląskowska, Przedszkole nr 6 ,,Planeta Radości” w ZSP 1 we Włocławku;
  13. Lena Sobczak, Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Beata Myszkowska;
  14. Antoni Cymerman, Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Beata Myszkowska;
  15. Kamil Rędzikowski, Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Beata Myszkowska;
  16. Zofia Szakowska, Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Beata Myszkowska;
  17. Amelia Cymerman, Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Beata Myszkowska;
  18. Adam Dyczko, Przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Beata Myszkowska;
  19. Milena Kamińska, Niepubliczne Przedszkole ,,Małe Przedszkole” w Rachcinie, opiekun: Aleksandra Majda;

Grupa wiekowa: klasy 1-3

  1. Kacper Kamiński, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku; opiekun: Lilianna Malendowicz;
  2. Weronika Drobiecka, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku, opiekun: Lilianna Malendowicz;
  3. Lena Zimna, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku, opiekun: Lilianna Malendowicz;
  4. Szymon Czerwiński, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku;
  5. Mikołaj Świątkowski, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Kurowska;
  6. Jan Święcikowski, Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku, opiekun: Karolina Troszyńska;
  7. Kacper Sarzyński, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Lidia Pawlicka;
  8. Krzysztof Adamski; Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Lidia Pawlicka;
  9. Jan Maślanka, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Lidia Pawlicka;
  10. Milena Polak, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Lidia Pawlicka;
  11. Marcel Różycki, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Lidia Pawlicka;
  12. Marcelina Szewczyk, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Karolina Janicka;
  13. Michalina Szewczyk, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Karolina Janicka; 

14. Filip Strębski, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu:

15. Amelia Lewandowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu;

Kościuszki

16. Gabriela Mikołajewska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu;

Kościuszki

17. Helena Lewandowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu, opiekun: Janina Janikowska;

Kościuszki

18. Anna Złotowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu;

Kościuszki

19. Fabian Lubecki, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu;

Kościuszki

20. Julia Nelsen, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu, opiekun: Beata Gonera;

Kościuszki

21. Konrad Kordel, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu;

Kościuszki

22. Nikola Matusiak, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza w Chodczu;

Kościuszki

23. Łucja Skierkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 7 im. H. Sienkiewicza we Włocławku;

 
  1. Fabian Giętkowski, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Ewa Człapińska;
  2. Mateusz Pasternak, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Ewa Człapińska;
  3. Olga Kopczyńska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Monika Rudzińska;
  4. Magdalena Pawłowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Monika Rudzińska;
  5. Mikołaj Lewandowski, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  6. Michalina Orzelska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun; Anna Mularska;
  7. Aleksandra Podlewska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  8. Lena Jaroszewska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  9. Diana Shipaczova, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  10. Alicja Lewandowska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  11. Jowita Ogińska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  12. Zofia Kamińska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  13. Agata Walczak, , Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  14. Mateusz Jędrusiak, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  15. Jan Andrzejewski, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  16. Witold Rojewski, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  17. Julia Walczak, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Katarzyna Szymczak;
  18. Weronika Dudzińska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Katarzyna Szymczak;
  19. Oliwia Radoszewska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Katarzyna Szymczak;
  20. Ewa Maria Kwiatkowska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Katarzyna Szymczak;
  21. Nicola Krupińska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Katarzyna Szymczak;
  22. Zuzanna Dzięcielewska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska;
  23. Natan Waliszewski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska;
  24. Tamara Pawłowska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska;
  25. Adam Jakubowski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska;
  26. Julia Kujawska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun; Barbara Urbańska;
  27. Maja Chrzanowska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska;
  28. Len Dubielak, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  29. Wojciech Falszewski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Renata Pawlak;
  30. Wiktoria Gabrysiak, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun; Katarzyna Mielczarek;
  31. Julita Szczepańska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun; Katarzyna Mielczarek;
  32. Wiktoria Sroka - Rakowska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Katarzyna Mielczarek;
  33. Marcel Gawrysiak, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Lilianna Świeciak;
  34. Szymon Filipiak, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Lilianna Świeciak;
  35. Marcin Jakubowski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Lilianna Świeciak;
  36. Miłosz Guziejewski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Renata Pawlak;
  37. Natalia Piwowarek, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Lilianna Świeciak;
  38. Patrycja Czarnota, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  39. Malwina Pawlak, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  40. Oliwia Kracińska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, opiekun: Lilianna Świeciak;
  41. Julia Kardasz, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  42. Dominika Sztejka, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  43. Mikołaj Ciechalski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  44. Zuzanna Nowakowska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  45. Hubert Rysiński, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  46. Franek Wypijewski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  47. Lena Staszewska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  48. Dominik Świerski, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  49. Julia Jezierska; Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie;
  50. Nikola Juszczyńska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzywosądzy, opiekun: Jolanta Żywiczka;
  51. Alan Błażewski, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzywosądzy, opiekun: Jolanta Żywiczka;
  52. Maria Buczyńska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzywosądzy, opiekun: Jolanta Żywiczka;
  53. Michał Szmyt, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzywosądzy, opiekun: Jolanta Żywiczka;
  54. Katarzyna Gawinecka, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzywosądzy, opiekun: Jolanta Żywiczka;
  55. Agata Olewińska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespołu Edukacji ,,WIEDZA” we Włocławku;
  56. Radomir Walewicz, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespołu Edukacji ,,WIEDZA” we Włocławku:
  57. Kornelia Polewska, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osięcinach;
  58. Izabela Opasik, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osięcinach;
  59. Lena Nowak, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku:

Grupa wiekowa: klasy 4-8

  1. Mieszko Marciniak, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku, opiekun: Anna Majek - Wenecka;
  2. Wiktoria Hofman, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku, opiekun: Joanna Łuczak;
  3. Aleksandra Żydowo, Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr. H. Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku , opiekun: Joanna Łuczak;
  4. Mateusz Górski, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  5. Roksana Czyżewska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  6. Hanna Kujawa, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  7. Maja Wrońska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  8. Xawery Formela, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  9. Oliwia Kuczmaja, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  10. Szymon Lorenc, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  11. Jakub Urbaniak, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  12. Nikola Lewandowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  13. Oliwia Urbaniak, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  14. Natalia Strębska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  15. Iga Wielowiejska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu:
  16. Marcel Westenhoitz, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;
  17. Weronika Tomczak,    Szkoła   Podstawowa  nr    22   im.   Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  18. Michalina Pisarska,    Szkoła   Podstawowa  nr    22    im.   Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  19. Zuzanna Ziembicka,   Szkoła   Podstawowa  nr    22    im.   Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  20. Maja    Winnicka,  Szkoła    Podstawowa    nr    22      im.   Janusza    Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  21. Alicja   Jezierska,  Szkoła    Podstawowa    nr    22     im.   Janusza    Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  22. Gabriela Gibczyńska, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  23. Zuzanna Bagdzińska, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  24. Zuzanna Jatczak, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  25. Julia Słysz, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  26. Laura Szypryt, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  27. Kacper Szczepański, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  28. Tomasz Kluza, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  29. Lidia Szarwas, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  30. Alan Jankowski, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  31. Zuzanna Jerzmanowska, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  32. Natalia Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  33. Jakub Białobrzeski,     Szkoła  Podstawowa nr 22        im.    Janusza   Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  34. Wiktor Wódkowski,      Szkoła Podstawowa nr 22        im.    Janusza   Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  35. Bartosz Jakubowski, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  36. Lena Greszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  37. Michał Karkuszewski, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  38. Zuzanna Kifer, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska;
  39. Oskar Hołtyn,      Szkoła  Podstawowa    nr    5    z    Oddziałami    Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  40. Ida Ejzenhart,     Szkoła  Podstawowa   nr    5   z    Oddziałami   Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  41. Iwo Osicki, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  42. Błażej Zaborowski, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  43. Lena Osicka, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  44. Brajan Sowiński, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  45. Lidia Marzec, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  46. Bartosz Piątka, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  47. Natalia Kozubek, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  48. Julia Żakowiecka Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  49. Justyna Chmielewska, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  50. Klaudia Młodzianowska, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku;
  51. Liliana Galewska, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka - Olszewska;
  52. Nadia Szcześniewska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, opiekun: Anna Sawicka;
  53. Krzysztof Baranowski, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  54. Wiktoria Piotrowska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  55. Paulińa Rowińska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim;
  56. Adam Świerkowski, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku;
  57. Alicja Daniewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;
  58. Aleksandra Migdalska, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;
  59. Emilia Brenda, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

 

60. Julia Szwarc, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

61.Tola Daniewska, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

62. Mateusz Dolatowski, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

63. Antonina Markowicz, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

64. Kinga Nowak, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

65. Maja Żelazek, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

66. Zofia Markowicz, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

67. Marta Kukowska, Zespół Szkół Muzycznych

im.

Czesława

Niemena

 

we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

  1. Sandra Wiśniewska, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka;
  2. Izabela Anna Pawłowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Lucyna Guziejewska;

 

 

Materiały do pobrania