Wydawca treści Wydawca treści

ZIELONY PUNKT KONTROLNY

Zielony Punkt Kontrolny to pakiet propozycji różnorodnych aktywności:  od edukacji poprzez rekreację i turystykę, aż do form sportowych. Wszystkie opierają się na orientacji terenowej. Mapy zgodnie ze standardami IOF (International Orientering Federation) mają czytelną i jednakową na całym świecie symbolikę. W terenie zainstalowane są stałe punkty kontrolne (PK) a na ich bazie utworzone jest kilkanaście tras.

Z dumą informujemy, że z dniem 26 pażdziernika 2016 roku projekt Włocławskie Mamory otrzymał brązowy certyfikat Zielonego Punktu Kontrolnego.

W załącznikach dostępne są mapy oraz zasady korzystania z ZPK.

Dodatkowo po więcej informacji odsyłamy również na stronę internetową Zielonego Punktu Kontrolnego : http://www.zielonypunktkontrolny.pl

 

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Jubileusz Jednostki Strzeleckiej 4051

Jubileusz Jednostki Strzeleckiej 4051

To już 10 lat JS 4051.
Wielkie wydarzenie, w którym Nadleśnictwo Włocławek wzięło udział odbyło się 7 stycznia br., zorganizowane na strzelnicy PZŁ we Włocławku.
Stowarzyszenie proobronne - Jednostka Strzelecka 4051 Włocławek im. generała broni Władysława Andersa obchodziła 10 – lecie swojego istnienia. Na mieszkańców Kujaw i Pomorza czekało mnóstwo atrakcji m.in. pięciokilometrowy bieg na orientację po terenach leśnych o „Puchar Dyrektora Regionalnego Lasów Państwowych w Toruniu”, zawody strzeleckie o „Puchar Dowódcy Jednostki”, wystawa sprzętu militarnego w tym sprzętu ciężkiego będącego w dyspozycji różnych Jednostek Wojskowych z terenu całego kraju, pokaz sprzętu lekkiego, atrakcje dla dzieci i młodzieży.
W obchodach Jubileuszu 10-lecia JS 4051 wzięło udział około 2 tys. osób.
Wielkie Święto Jednostki Strzeleckiej odbyło się pod patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka.
Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności na kolejne lata, jeszcze większej satysfakcji z działalności!