Wydawca treści Wydawca treści

ZIELONY PUNKT KONTROLNY

Zielony Punkt Kontrolny to pakiet propozycji różnorodnych aktywności:  od edukacji poprzez rekreację i turystykę, aż do form sportowych. Wszystkie opierają się na orientacji terenowej. Mapy zgodnie ze standardami IOF (International Orientering Federation) mają czytelną i jednakową na całym świecie symbolikę. W terenie zainstalowane są stałe punkty kontrolne (PK) a na ich bazie utworzone jest kilkanaście tras.

Z dumą informujemy, że z dniem 26 pażdziernika 2016 roku projekt Włocławskie Mamory otrzymał brązowy certyfikat Zielonego Punktu Kontrolnego.

W załącznikach dostępne są mapy oraz zasady korzystania z ZPK.

Dodatkowo po więcej informacji odsyłamy również na stronę internetową Zielonego Punktu Kontrolnego : http://www.zielonypunktkontrolny.pl

 

 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Akcja "Pomagamy zwierzakom na zimę"

Akcja "Pomagamy zwierzakom na zimę"

W ramach wsparcia akcji "Pomogamy zwierzakom na zimę" organizowanej przez Wlocławskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, serdecznie zapraszamy na  stoisko promocyjno-edukacyjne Nadleśnictwa Włocławek, które znajduje się w C.H. Wzorcownia na poziomie -1. Czekamy na Was do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. Zapraszamy!