Wydawca treści Wydawca treści

Oferta Choinkowa

Nadleśnictwo Włocławek zaprasza do skorzystania z oferty choinkowej. Dostępne są drzewka różnej wielkości, idealne do ozdobienia zarówno małych, jak i większych wnętrz. Choinki można nabywać w dni robocze (z wyjątkiem dnia  15.12.2023) w godzinach: od 8:00 do 14:00, (22.12.2023 do godz. 12:00)  w leśnictwach:

Poraza - tel. 881 062 354 (wysokość 2 m - 5 m);

Rybnica - tel. 600 208 059 (wysokość 2 m - 3 m);

Mursk - 602 243 703 (wysokość 2 - 3 m);

Szkółka Dzilno - 881 055 354 (wysokość do 2,5 m).

Materiały do pobrania


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Rozstrzygnięcie konkursu "Tajemnice Lasu"

Rozstrzygnięcie konkursu "Tajemnice Lasu"

 

 

 

WYNIKI KONKURSU

W dniu 20.10.2023 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Tajemnice Lasu” dla przedszkoli i szkół podstawowych z terenu województwa kujawsko – pomorskiego.

Komisja w składzie:

1.     Malwina Wesołowska– przewodniczący

2.     Anna Gidaszewska – członek

3.     Mariola Śmigielska – członek

4.     Wojciech Zasada - członek

 

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności
i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych i promocyjnych oraz zaangażowaniu
w wykonanie pracy.

 

W zorganizowanym przez Nadleśnictwo Włocławek konkursie wzięło udział 302 uczestników 
z terenu województwa kujawsko – pomorskiego.

 

Komisja konkursowa nie uwzględniła dwóch prac konkursowych w związku z brakiem Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, która była wymagana zgodnie
z Regulaminem Konkursu Ekologicznego „Tajemnice Lasu”.

 

Grupa wiekowa: Przedszkola

I miejsce:

Oliwia Glanc

Przedszkole Publiczne nr 14 we Włocławku, opiekun: Agnieszka Mańkowska;

 

II miejsce:

Marta Wirmańska

Przedszkole Publiczne nr 14 we Włocławku, opiekun: Agnieszka Mańkowska

 

III miejsce:

Michał Drzewiecki

Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Zespole Szkół w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska;

 

Wyróżnienie:

  1.  Hanna Woźniak, Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Zespole Szkół w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska
  2.  Adam Laskowski, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej z oddziałami

Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Ewelina Krzeszewska

 

Nagrodzeni za udział:

  1.  Martyna Wypijewska, Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Zespole Szkół
    w Boniewie, opiekun: Barbara Urbańska;
  2.  Martyna Pawlak, Przedszkole Publiczne nr 6 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 we Włocławku, opiekun: Aleksandra Wawrzonkowska;

 

 

Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

I miejsce:

Bartosz Miłkowski

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Monika Alabrudzińska;

 

II miejsce:

Liwia Rogiska

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Monika Alabrudzińska;

 

III miejsce:

Alicja Frątczak

Szkoła Podstawowa nr 7 we Włocławku;

 

Wyróżnienie:

  1.  Olaf Ignaczak, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
    w Kowalu, opiekun: Monika Alabrudzińska;
  2.  Ksawery Kaczmarek, Szkoła Podstawowa Zespołu Edukacji „WIEDZA”
    we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska;

 

Nagrodzeni za udział:

  1.  Bartłomiej Szwarc, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

we Włocławku, opiekun: Iwona Adamska;

  1.  Konstanty Tomczak, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, opiekun: Jolanta Ulanowska;

 

Grupa wiekowa: klasy 4-8

I miejsce:

Zofia Tomaszewska

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie, opiekun: Jerzy Ferchow

 

II miejsce:

Zofia Borucka

Zespół Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie, opiekun: Joanna Maksim

 

III miejsce:

Maja Rygiewicz

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Roman Raczkowski

 

Wyróżnienie:

1.     Małgorzata Tomaszewska, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie, opiekun: Jerzy Ferchow;

2.     Alicja Fiediuszko, Zespół Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego
w Zbrachlinie, opiekun: Joanna Maksim

 

Nagrodzeni za udział:

1.     Oliwia Urbaniak, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Beata Parys;

2.     Nadia Chwiałkowska, Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku, opiekun: Adrianna Afeltowicz – Wieczorek;

 

 

 

Wręczenie nagród i wyróżnień laureatom nastąpi poprzez odbiór osobisty przez nagrodzonego wraz z opiekunem prawnym bądź nauczycielem w dniach 17 listopada, w godzinach 12.00 – 14.00 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej przy Nadleśnictwie Włocławek ul. Ziębia 13, 87-800 Włocławek. Nadleśnictwo Włocławek dopuszcza możliwość, odbioru nagrody poprzez osobę upoważnioną przez opiekuna prawnego lub nauczyciela, po przedstawieniu pisemnej zgody. Nagrody nieodebrane przez laureatów zostaną wysłane za pośrednictwem poczty lub dostarczone przez pracownika Nadleśnictwa Włocławek do Placówki Oświatowej nagrodzonego.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.