Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Rozstrzygnięcie konkursu "Drzewa naszych lasów"

Rozstrzygnięcie konkursu "Drzewa naszych lasów"

Włocławek, 01.06.2022 r.

 

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Drzewa Naszych Lasów”
dla przedszkoli i szkół podstawowych z terenu
województwa kujawsko – pomorskiego

 

W dniu 01.06.2022 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Drzewa Naszych Lasów” dla przedszkoli i szkół podstawowych z terenu województwa kujawsko – pomorskiego.

Komisja w składzie:

  1.  Malwina Lewandowska – przewodniczący
  2.  Anna Gidaszewska – członek
  3.  Weronika Żelazek – członek

 

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych
i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy.

 

Komisja konkursowa odrzuciła 1 pracę konkursową w kategorii uczniów klas 4-8
w związku z niezgodnością z obowiązującym regulaminem
.

 

Grupa wiekowa: Przedszkola

I miejsce:

Nikodem Glinkowski

Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Angelika Podłucka

 

II miejsce:

Oliwia Lewandowska

Szkoła Podstawowa im. Leopolda Juliana Kronenberga w Brzeziu, opiekun: Monika Brożek-Rakowska

 

III miejsce:

Alan Witczak

Przedszkole Samorządowe w Piotrkowie Kujawskim, opiekun: Ewa Staszak

 

Wyróżnienie:

Oliwia Gawłowska

Przedszkole Miejskie w Kowalu, opiekun: Magdalena Golon

 

Wyróżnienie:

Wojciech Podlewski

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie

 

Nagrodzeni za udział:

  1.  Marcelina Szewczyk, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Justyna Świątoniowska
  2.  Olivia Kanarek, Przedszkole Samorządowe w Piotrkowie Kujawskim, opiekun: Ewa Staszak

 

Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

I miejsce:

Hanna Chyba

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, opiekun: Helena Cichocka

 

II miejsce:

Zofia Kosiorowska

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka

 

III miejsce:

Tola Jarczewska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, opiekun: Wanda Okonowska

 

Wyróżnienie:

Izabela Wachulak

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu

 

Wyróżnienie:

Danylo Khariche

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska

 

Nagrodzeni za udział:

  1.  Lena Podlewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, opiekun: Helena Cichocka
  2.  Katarzyna Chmielewska, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. mjr Henryka Sucharskiego w Osięcinach, opiekun: Małgorzata Mentlewicz

 

Grupa wiekowa: klasy 4-8

I miejsce:

Anna Sztypka

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, opiekun: Katarzyna Prokopiak

 

II miejsce:

Lena Grzelak

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Lucyna Guziejewska

 

III miejsce:

Kaja Piwońska

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów z oddziałami Integracyjnymi
we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka – Olszewska

 

Wyróżnienie:

Maja Bednarska

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Centkowska

 

Wyróżnienie:

Justyna Chmielewska

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów z oddziałami Integracyjnymi
we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka – Olszewska

 

Nagrodzeni za udział:

  1.  Gabriela Gibczyńska, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka
    we Włocławka, opiekun: Katarzyna Górawska
  2.  Zuzanna Bagdzińska, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka
    we Włocławka, opiekun: Katarzyna Górawska

 

Pozostali uczestnicy konkursu „Drzewa Naszych Lasów”

Grupa wiekowa: Przedszkola

  1.  Małgorzata Ziemkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Leopolda Juliana Kronenberga
    w Brzeziu, opiekun: Monika Brożek-Rakowska;
  2.  Adam Stokfisz, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Agata Sosińska, Małgorzata Lewandowska;
  3.  Filip Wnukowski, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Agata Sosińska;
  4.  Fabian Lubecki, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Agata Sosińska;
  5.  Julia Nelsen, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Agata Sosińska;
  6.  Zofia Maciąg, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Marianna Lubecka;
  7.  Maja Trawińska, Przedszkole Samorządowe w Chodczu;
  8.  Maria Grochulska, Przedszkole Samorządowe w Chodczu;
  9.  Natalia Wąs, Przedszkole Samorządowe w Chodczu;
  10.  Lena Kurkiewicz, Przedszkole Samorządowe w Chodczu;
  11.  Maja Chabińska, Przedszkole Samorządowe w Chodczu;
  12.  Aleksandra Kotlińska, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Angelika Podłucka;
  13.  Oskar Kaźmierski, Przedszkole Miejskie w Kowalu, opiekun: Julita Chrobocińska;
  14.  Franciszek Fydryszewski, Przedszkole Niepubliczne ,,Tęczowa Kraina”
    we Włocławku;

 

 

Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

  1.  Franciszek Borzęcki, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
  2.  Julia Janota, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
  3.  Natan Gawłowski, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
  4.  Martyna Gawłowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Monika Rudzińska;
  5.  Witold Grzelak, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Monika Rudzińska;
  6.  Olga Kopczyńska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Monika Rudzińska;
  7.  Magdalena Pawłowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
    w Kowalu, opiekun: Monika Rudzińska;
  8.  Lena Jasińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
  9.  Julka Terpińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
  10.  Mikołaj Kopacki, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
  11.  Michalina Orzelska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  12.  Zuzanna Czerwińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  13.  Marta Kaniewska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  14.  Aleksandra Podlewska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
    w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  15.  Nikodem Grzywacz, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  16.  Amelia Baranowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  17.  Ewelina Lijecka, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Ewa Człapińska;
  18.  Aleksandra Gamalyczyk, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
    w Kowalu, opiekun: Ewa Człapińska;
  19.  Zofia Osmałek, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Ewa Człapińska;
  20.  Zuzanna Jakubowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
    w Kowalu, opiekun: Ewa Człapińska;
  21.  Natasza Groszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska;
  22.  Antoni Kaźmierczak, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska;
  23.  Elizabeta Mukhanin, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska;
  24.  Hanna Milewska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska;
  25. Szymon Wernerowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska;
  26.  Angelina Wendykowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska;
  27.  Zosia Bobrowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Jolanta Rucińska;
  28.  Zofia Małecka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Mirella Kułaczkowska;
  29.  Laura Polak, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Mirella Kułaczkowska;
  30.  Potrashkova Mariia, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  31.  Jan Foss, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  32.  Aleksandra Sobieraj, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  33.  Franciszek Majchrzak, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  34.  Hubert Wilmański, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  35.  Magdalena Pieńkowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  36.  Dominika Kuszyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  37.  Agata Zawisza, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Wiesława Głowacka;
  38.  Julia Fuminkowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Mirella Kułaczkowska;
  39.  Zofia Przybysz, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
     w Ciechocinku, opiekun: Mirella Kułaczkowska;
  40.  Michalina Góra, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Mirella Kułaczkowska;
  41.  Jan Święcikowski, Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku, opiekun: Karolina Troszyńska;
  42.  Hubert Górawski, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka
    we Włocławka, opiekun: Ewa Zdanowska;
  43.  Mikołaj Świątkowski, Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku;
  44.  Marcelina Zarywczyńska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, opiekun: Helena Cichocka;
  45.  Alicja Kręcicka, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie;
  46.  Lena Kaczmarek, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, opiekun: Paulina Majchrzak;
  47.  Adam Szkop, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, opiekun: Urszula Sobierajska;
  48.  Lena Zasada, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie;
  49.  Adrian Podolski, , Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów z oddziałami Integracyjnymi we Włocławku, opiekun: Joanna Podolska;
  50. Jakub Nelsen, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Wiesława Kawalec;
  51.  Kaja Wudarska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego
    w Lipnie, opiekun: Wanda Okonowska;

 

 

 

Grupa wiekowa: klasy 4 – 8

  1.  Julia Żakowiecka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów z oddziałami Integracyjnymi we Włocławku, opiekun: Anna Drzewiecka – Olszewska;
  2.  Lena Smolińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Danuta Zbonikowska;

 

 

 

                                                                                                      Z A T W I E R D ZAM    

                                                                                                  Nadleśniczy

Nadleśnictwa Włocławek

                                                                                                      Przemysław Jagiełło

Materiały do pobrania


Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż