Lista aktualności Lista aktualności

Wyniki konkursu "Chronimy lasy przed pożarami"

Włocławek, 08.06.2021 r.

 

 

 

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Chronimy lasy przed pożarami”
dla przedszkoli i szkół podstawowych

 

W dniu 08.06.2021 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Chronimy lasy przed pożarami” dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Komisja w składzie:

  1.  Malwina Lewandowska – przewodniczący
  2.  Anna Gidaszewska– członek
  3.  Przemysław Janczak – członek

 

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych
i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy.

                                   W związku z nadesłaniem jednej pracy konkursowej w kategorii przedszkola, komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody za: II miejsce, III miejsce, 2 wyróżnienia, 2 nagrody ,,za udział” z tej kategorii dla kategorii szkoły podstawowej klasy 1-3. Komisja konkursowa podjęła decyzję o przeniesieniu dwóch nagród ,,za udział” dla kategorii szkoły podstawowe klasy 1-3, z powodu wpływu jedynie pięciu prac konkursowych
w kategorii szkoły podstawowe – klasa 4-8.

 

1. Grupa wiekowa: przedszkola

I miejsce:

Franciszek Fydryszewski, Przedszkole Niepubliczne ,,Tęczowa Kraina”; opiekun: Joanna Fydryszewska;

 

 

2. Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

I miejsce:

Łucja Skierkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 7 we Włocławku, opiekun: Katarzyna
i Sławomir Skierkiewicz;

 

 

II miejsce:

  1. Olga Twardowska, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun: Edyta i Piotr Twardowscy;
  2. Roksana Walewicz, Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach, opiekun: Anna Kamińska;

 

III miejsce:

  1. Agata Zawisza, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  2. Zosia Urbańska, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun Małgorzata Mentlewicz;

 

Wyróżnienie:

  1. Pola Kierepka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  2. Franciszek Zwierzchowski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  3. Lena Jabłońska, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun Małgorzata Mentlewicz;
  4. Katarzyna Chmielewska, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun Małgorzata Mentlewicz;

 

 

Nagrodzeni za udział:

  1. Antoni Winiecki, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  2. Hubert Wilmański, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  3. Michał Kaspszak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  4. Piotr Kaczmarek, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chodczu, opiekun Agnieszka Kaczmarek
  5. Igor Sikora, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 14 we Włocławku, opiekun; Anita Werecka;
  6. Gabriela Sobieraj, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;

 

3. Grupa wiekowa: klasy 4-8

I miejsce:

Mikołaj Pawłowski, Szkoła Podsatwowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku, opiekun: Joanna Łuczak

 

II miejsce:

Daria Nowakowska, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka

 

 

 

III miejsce:

Julita Kuczyńska, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka

 

Wyróżnienie:

Julia Jędrzejewska, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka

 

Wyróżnienie:

Aurelia Klass, Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach, opiekun: Sławomir Gwardecki

 

 

Pozostali uczestnicy konkursu „Chronimy lasy przed pożarami’’

Grupa wiekowa: przedszkola

BRAK

 

Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

  1. Florian Masłowski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  2. Zuzanna Skierka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  3. Radosław Śmieszny, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  4. Olaf Wieczorek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  5. Maja Szczupacka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  6. Lena Obarzanek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  7. Wanessa Kołodziej, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  8. Martyna Dębowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  9. Filip Szuflewski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  10. Wojciech Jabłoński, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  11. Weronika Bednarska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  12. Wiktoria Sosnecka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Katarzyna Drzewucka;
  13. Magdalena Pieńkowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  14. Zuzanna Pieńkowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  15. Laura Kulińska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  16. Aleksandra Sobierajska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  17. Gabriela Jaszczak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  18. Franciszek Majchrzak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  19. Dominika Kuszyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku, opiekun Wiesława Głowacka;
  20. Magdalena Rosińska, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun Małgorzata Mentlewicz;
  21. Amelia Moszczyńska, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun Małgorzata Mentlewicz;
  22. Justyna Lewandowska, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun Anna Norek;
  23. Roksana Mendel, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego
    w Osięcinach, opiekun Anna Norek;

 

Grupa wiekowa: klasy 4 – 8

                        BRAK

 

Wręczenie nagród i wyróżnień laureatom nastąpi poprzez odbiór osobisty przez nagrodzonego wraz z opiekunem prawnym bądź nauczycielem w dniach 22 – 24 czerwca 2021 r, w godzinach 7.15 – 15.15 z zachowaniem obowiązujących przepisów

SARS-COV-2 (COVID-19). Nadleśnictwo Włocławek dopuszcza możliwość, odbioru nagrody poprzez osobę upoważnioną przez opiekuna prawnego lub nauczyciela, po przedstawieniu pisemnej zgody. Nagrody nieodebrane przez laureatów zostaną wysłane za pośrednictwem poczty lub dostarczone przez pracownika Nadleśnictwa Włocławek do Placówki Oświatowej nagrodzonego.

                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż