Lista aktualności Lista aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT !!!

WAŻNY KOMUNIKAT !!!


W związku z wystąpieniem licznych przypadków koronawirusa w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Nadleśnictwa Włocławek, a także biorąc pod uwagę wytyczne służb sanitarnych:
Zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w naszych biurach tj. siedzibie nadleśnictwa oraz biurach leśnictw, jedynie do spraw koniecznych i pilnych, po wcześniejszym uzgodnieniu z właściwym pracownikiem nadleśnictwa za pomocą elektronicznych środków łączności.
W biurze Nadleśnictwa Włocławek od 16 marca 2020 r do odwołania będą pełnione jedynie dyżury. Nieczynna będzie również kasa nadleśnictwa.
W związku z tym w celu zachęcamy do korzystania:
• z poczty elektronicznej, główna skrzynka Nadleśnictwa Włocławek: wloclawek@torun.lasy.gov.pl
• telefonicznego kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 07:15-15:15
• numery kontaktowe oraz adresy poczty elektronicznej do poszczególnych osób znajdują się na stronie internetowej:
https://wloclawek.torun.lasy.gov.pl/nadlesnictwo
• dokonywania wszelkich wpłat bieżących należności na konto nadleśnictwa nr konta: 87 2030 0045 1110 0000 0037 6160 -BGŻ BNP Paribas. W tytule przelewu proszę podać nr faktury lub rodzaj należności.
Bezpośrednia sprzedaż detaliczna drewna oraz produktów niedrzewnych w tym sadzonek w kancelariach leśnictw oraz biurze nadleśnictwa w dotychczasowej formie, tj. zapłaty gotówkowej jest wstrzymana do odwołania.
W celu umożliwienia zakupu drewna oraz produktów niedrzewnych dla odbiorców detalicznych wprowadzono alternatywnie możliwość nabycia drewna na fakturę po dokonaniu przedpłaty, wg. poniżej opisanego schematu postępowania:
• Kontakt telefoniczny z właściwym terytorialnie leśniczym w celu doprecyzowania szczegółów zakupu ( gatunku, ilości itp.)
• Po ustaleniu szczegółów leśniczy informuje o kwocie pieniędzy jaką należy wpłacić przelewem na konto bankowe nadleśnictwa:
nr konta: 87 2030 0045 1110 0000 0037 6160 -BGŻ BNP Paribas.
W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko kupującego
• Po odnotowaniu wpływu pieniędzy na konto nadleśnictwa, w biurze nadleśnictwa zostanie wygenerowana właściwa faktura i przesłana pocztą tradycyjną na adres kupującego.
• Po otrzymaniu faktury kupujący kontaktuje się z właściwym leśniczym w celu odbioru/wydania zakupionego drewna lub produktów niedrzewnych w ustalonym

                                                             Nadleśniczy Nadleśnictwa Włocławek:

                                                                         Przemysław Jagiełło

 


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż