Lista aktualności Lista aktualności

Roztrzygnięcie konkursu "Sprzątamy nasze lasy"

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy” dla szkół podstawowych

 

W dniu 13.11.2020 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy” dla szkół podstawowych.

 

Komisja w składzie:

  1.  Adrian Szerel – przewodniczący
  2.  Malwina Lewandowska – członek
  3.  Anna Gidaszewska – członek

 

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych
i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy.

                                          W związku z nadesłaniem pięciu prac konkursowych w kategorii szkół podstawowych – klasy 4-8, komisja postanowiła przyznać nagrody ,,za udział” z tej kategorii dla kategorii szkoły podstawowe klasy 1-3.

 

1. Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

I miejsce:

Jan Borkowicz

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska

 

II miejsce:

Blanka Ziółkowska

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu

 

III miejsce:

Katarzyna Koch

Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwek-Drożdżewska

 

Wyróżnienie:

Tola Jarczewska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska

 

 

Wyróżnienie:

Lena Błaszczyk

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka

 

Nagrodzeni za udział:

  1. Izabela Wachulak, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  2. Zofia Wojciechowska, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  3. Zofia Kosiorowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  4. Zuzanna Malinowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  5. Maja Michorzewska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  6. Jakub Kościeszyński, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka

 

2. Grupa wiekowa: klasy 4-8

I miejsce:

Maja Bednarska

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Centkowska

 

II miejsce:

Szymon Struś

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka

 

III miejsce:

Martyna Prośniak

Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwońska

 

Wyróżnienie:

Amelia Szatkowska

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu

 

Wyróżnienie:

Tomasz Kluza

Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska

 

Pozostali uczestnicy konkursu „Sprzątamy nasze lasy”:

Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

  1. Lidia Sejdowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Izoletta Bitkowska
  2. Julia Wiśniewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Barbara Potęgowska
  3. Maja Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Halina Jachimczak
  4. Hanna Polińska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Polińska
  5. Weronika Baranowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Janusza Korczaka w Smólniku
  6. Filip Andrzejewski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  7. Maria Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  8. Aleksandra Małkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  9. Marcel Mikicki, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  10. Julia Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  11. Igor Jastrzębski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  12. Dorian Bąkowski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  13. Zofia Komorowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  14. Katarzyna Eluszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  15. Aleksandra Szade, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  16. Beata Wojtasik, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  17. Jan Nakonowski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  18. Lena Ziółkowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  19. Maja Szałańska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  20. Oliwia Michalak, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  21. Julia Michałowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  22. Piotr Kaczmarek, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  23. Klaudia Jabłońska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  24. Urszula Prośniak, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwek-Drożdżewska
  25. Stanisław Kwiatkowski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Joanna Piwek-Drożdżewska
  26. Matylda Bajek, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  27. Daniel Mielczarek, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  28. Lena Jasińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  29. Dawid Jasiński, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  30. Michał Zimecki, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  31. Stanisław Kaźmirski, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  32. Katarzyna Rambowicz, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  33. Jakub Wilczopolski, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  34. Natalia Zborowska, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  35. Julia Puczyńska, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  36. Karol Gruda, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  37. Daniel Zapora, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  38. Maja Michalska, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska

 

Członkowie komisji odrzucili 4 prace konkursowe, ze względu na niezgodność
z regulaminem konkursu.

                                W związku z nadesłaniem 17 prac konkursowych z kategorii przedszkole, która nie została uwzględniona w regulaminie konkursu, komisja konkursowa postanowiła przyznać 3 nagrody za udział w związku z oryginalnością, pomysłowością interpretacji tematu, walorów edukacyjnych i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy. Zakup nagród zostanie sfinansowany ze środków własnych Nadleśnictwa Włocławek.

 

Grupa wiekowa: przedszkola

Nagrodzeni za udział:

  1. Martyna Bąkowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Sylwia Buziewska
  2. Zofia Brudnicka, Przedszkole Samorządowe w Chodczu
  3. Antoni Zacharek, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska

 

Pozostali uczestnicy konkursu  „Sprzątamy nasze lasy” z kategorii przedszkole:

  1. Nikola Osińska,  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  2. Tymoteusz Zacharek, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  3. Sandra Krzeszewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  4. Zofia Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  5. Magdalena Śmigielska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  6. Natalia Zielińska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  7. Jan Wasilewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  8. Karolina Buchner, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  9. Aleksandra Krzeszewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  10. Alan Wiśniewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  11. Aleksander Majewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  12. Korneli Ledzion, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Sylwia Buziewska
  13. Zuzanna Wasilewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Sylwia Buziewska
  14. Fabian Lubecki, Przedszkole Samorządowe w Chodczu.

 Ze wględu na sytuację epidemiologiczną, wręczenie nagród laureatom nastapi za pomocą poczty tradycyjnej lub zostaną dostarczone bespośrednio przez pracownika Nadleśnictwa Włocławek.

 

 


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż