Lista aktualności Lista aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu "Sprzątamy nasze lasy"

Włocławek, 05.11.2021 r.

 

 

 

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy”
dla szkół podstawowych

 

W dniu 05.11.2021 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy” dla szkół podstawowych.

Komisja w składzie:

  1.  Malwina Lewandowska – przewodniczący
  2.  Anna Gidaszewska – członek
  3.  Mateusz Kowalski – członek

 

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych
i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy.

 

Komisja konkursowa nie odrzuciła żadnej pracy konkursowej. W najstarszej kategorii wiekowej tj. klasy 4-8 prace nie zostały złożone.

 

1. Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

 

I miejsce:

Jan Maślanka, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Lidia Pawlicka

 

II miejsce:

Franciszek Borzęcki, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu

 

III miejsce:

Izabela Wachula, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu

 

Wyróżnienie:

Amelia Butor, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska

 

Wyróżnienie:

Amelia Moszczyńska, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osięcinach, opiekun: Małgorzata Mentlewicz

 

Nagrodzeni za udział:

1.Wiktoria Sosnecka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka

2.Wojciech Jabłoński, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka

3.Maja Majewska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska

 

 

 

2. Grupa wiekowa: klasy 4-8

BRAK

 

Pozostali uczestnicy konkursu „Sprzątamy nasze lasy”

 

Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

  1.  Katarzyna Chmielewska, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osięcinach, opiekun: Małgorzata Mentlewicz;
  2.  Elena Sztandarska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  3.  Martyna Dębowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  4.  Wanessa Kołodziej, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  5.  Antoni Winiecki, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  6.  Lena Obarzanek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  7.  Gabriela Sobieraj, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  8.  Weronika Bednarska; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  9.  Igor Słupczewski, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  10.  Michał Kaspszak, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  11.  Maja Szczupacka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  12.  Radosław Śmieszny, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  13.  Olaf Wieczorek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  14.  Franciszek Jarysz, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  15.  Zuzanna Skierka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    w Ciechocinku, opiekun: Katarzyna Drzewucka;
  16.  Maksymilian Świerkowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  17.  Wiktoria Płaczkiewicz, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  18.  Fabian Nęcka, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  19.  Filip Wrześniak, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  20.  Maja Marszał, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  21.  Olga Wilińska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  22.  Igor Ostrowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  23.  Mateusz Wojciechowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  24.  Łukasz Wojciechowski Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  25.  Wiktoria Żakowiecka; Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  26.  Eliza Koralewska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie;
  27.  Maciej Minkina, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  28.  Jakub Minkina, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  29.  Natalia Mielniczuk, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  30.  Zofia Wojciechowska, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  31.  Oliwia Reszka, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  32.  Wojciech Piaseczny, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  33.  Szymon Przygocki, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  34.  Karol Gruda, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  35.  Filip Murawiec, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  36.  Maja Michalska, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  37.  Natalia Zborowska, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  38.  Kacper Dryll, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  39.  Kajetan Nowak, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  40.  Katarzyna Rambowicz, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi
    w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  41.   Kacper Wojciechowski, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
    we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska;
  42.  Filip Szala, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska;
  43.  Filip Urbański, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
    we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska;
  44.  Dominik Urbański, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
    we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska;
  45.  Lena Piekarska, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
    we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska;
  46.  Iga Kubielska, Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena
    we Włocławku, opiekun: Julita Kocimska;
  47.  Tola Jarczewska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego
    w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska;
  48.  Jan Borkowicz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego
    w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska;
  49.  Kaja Wudarska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego
    w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska;
  50.  Kevin Sagan, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Ewa Orłowska;
  51.  Gabriela Kącicka, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku, Opiekun: opiekun Joanna Piwońska;
  52.  Korneliusz Nowak – Łodygowski, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA” we Włocławku;
  53.   Lena Daroszewska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku, Opiekun: opiekun Joanna Piwońska;
  54.  Wojciech Pilichowicz, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku, Opiekun: opiekun Joanna Piwońska;
  55.  Antoni Zufla, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska;
  56.  Bartosz Woźniak, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku;
  57.  Lena Makowska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku;
  58.  Michalina Bura, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska;
  59.  Raisa Bińkowska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska;
  60.  Agata Olewińska, Prywatna Szkoła Podstawowa Zespół Edukacji ,,WIEDZA”
    we Włocławku, opiekun: opiekun Joanna Piwońska;
  61.  Łucja Skierkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 7 we Włocławku, opiekun; Katarzyna Skierkiewicz;
  62.  Ewelina Lijecka, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu;
  63.  Mateusz Poliński, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  64.  Zuzanna Czerwińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  65.  Gabriela Świderska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska;
  66.  Zofia Kosiorowska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
  67.  Laura Seklecka, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
  68.  Jakub, Kościeszyński, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka;
  69.  Amelia Skoniecka, , Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
  70.  Antoni Maślanka, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
  71.  Natan Gawłowski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalu, opiekun: Anna Giergielewicz;
  72.  Paweł Wasielewski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska;
  73.  Julia Borkowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska;
  74.  Karol Kurant, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarnem, opiekun: Ilona Trojanowska;

 

 

Grupa wiekowa: klasy 4 – 8

BRAK

 

 

 

 

                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż