Lista aktualności Lista aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”
dla przedszkoli i szkół podstawowych

 

W dniu 05.12.2019 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” dla przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Komisja w składzie:

  1.  Magdalena Kokosza – przewodniczący
  2.  Anna Gidaszewska – członek
  3.  Jolanta Krukowska – członek
  4.  Paweł Gołąb – członek

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych i promocyjnych oraz zaangażowaniu w obserwację i samodzielne dokarmianie.

 

1. Grupa wiekowa: przedszkola

I miejsce:

Jakub Gapski,

Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Edyta Gapska

II miejsce:

Filip Zemkiewicz;

Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Magdalena Kruszyniak

III miejsce:

Amelia Grzelak

Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Joanna Grzelak

Wyróżnienia :

  1. Natalia Grzyszek, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Justyna Kapelińska – Grzyszek;
  2. Kacper Mikołajczak, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Daria Kordan;
  3. Adrian Rzewudzki, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Arleta Rzewudzka;
  4. Kacper Rutkowski, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Weronika Rutkowska;
  5. Zofia Sadowska, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Aneta Sadowska;
  6. Liliana Bogucka, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Monika Bogucka;
  7. Blanka Ziółkowska, Przedszkole Samorządowe w Chodczu,
  8. Nina Odważna, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Aneta Odważna;
  9. Bartosz Krawczyk, Gminne Przedszkole w Skibinie;
  10. Bartosz Lorenc, Gminne Przedszkole w Skibinie.

2. Grupa wiekowa: klasy 1 - 4

I miejsce:

Anna Lewandowska, S.P. nr 20 we Włocławku, opiekun: Julita Winkler - Zielińska

II miejsce:

Patrycja Stanna, S.P. Kowal, opiekun: Monika Rudzińska

III miejsce:

Olga Twardowska, S.P. S.P. Osięciny, opiekun: Małgorzata Mentlewicz

Wyróżnienia:

  1. Hania Żelazek, Brzeskie Centrum Kultury;
  2. Mateusz Czerwiński, S.P. Kowal, opiekun: Anna Giergielewicz;
  3. Izabela Pawłowska, S.P. Kowal, opiekun: Monika Rudzińska;
  4. Amelia Jasińska, S.P. Kowal, opiekun: Monika Rudzińska;
  5. Marcel Mikicki, S.P. nr 14 we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol;
  6. Kornelia Walczak, S.P. Kowal, opiekun: Monika Rudzińska;
  7. Wiktoria Furmanek, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie, opiekun: Żaneta Kardacz – Furmanek;
  8. Wojciech Sudomir, S.P. Kowal, opiekun: Anna Mularska;
  9.  Julia Danielewska, S.P. Osięciny;
  10. Gabriela Kasiorkiewicz, S.P. Osięciny, opiekun: Małgorzata Mentlewicz


Wszystkich laureatów oraz wyróżnionych zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród i dyplomów w dniu 12 grudnia 2019 r. o godzinie 13:30, w siedzibie Nadleśnictwa Włocławek ul. Ziębia 13.


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż