Lista aktualności Lista aktualności

rozstrzygnięcie konkursu "dokarmiamy ptaki i inne zwierzęta"

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Dokarmiamy ptaki  i inne zwierzęta”
dla przedszkoli i szkół podstawowych

 

W dniu 13.05.2020 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Dokarmiamy ptaki i inne zwierzęta” dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Komisja w składzie:

  1.  Magdalena Balczewska – przewodniczący
  2.  Jolanta Krukowska – członek
  3.  Karol Mentlewicz – członek
  4.  Anna Gidaszewska – członek

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych i promocyjnych oraz zaangażowaniu w obserwację i samodzielne dokarmianie.

W związku obecnie panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną ilość prac nadesłanych na konkurs jest bardzo mała. W najstarszej kategorii wiekowej tj. klasy 4-8 prace w ogóle nie zostały złożone w związku z czym komisja postanowiła dodatkowo nagrodzić najmłodszą kategorię tj. przedszkola, przyznając podwójną ilość miejsc.

 

1. Grupa wiekowa: przedszkola

I miejsce:

Izabela Wachulak

Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Ewelina Wachulak

I miejsce:

Olivier Molewski

Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Anna Molewska

II miejsce:

Fabian Lubecki

Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Katarzyna Lubecka

II miejsce:

Blanka Ziółkowska

Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Marta Ziółkowska

III miejsce:

Olena Kieler

Przedszkole Gminne w Skibinie, opiekun: Justyna Linowiecka

III miejsce:

Amelia Szymańska

Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Grzelak Joanna

 

Wyróżnienia :

  1. Maja Golasińska, P.P. nr 22 we Włocławku, opiekun: Karolina Zielińska;
  2. Filip Ziemkiewicz, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Magdalena Kruszyniak;
  3. Hanna Polińska, S.P. z Oddziałami integracyjnymi w Smólniku – Oddział Przedszkolny, opiekun: Sybilla Jaroszewska;
  4. Nikodem Matuszewski, Przedszkole Samorządowe w Chodczu, opiekun: Justyna Świątoniowska

Nagrodzeni za udział:

  1. Weronika Baranowska, S.P. z Oddziałami integracyjnymi w Smólniku – Oddział Przedszkolny, opiekun: Sybilla Jaroszewska;
  2. Norbert Jabłoński, S.P. z Oddziałami integracyjnymi w Smólniku – Oddział Przedszkolny, opiekun: brak;
  3. Julia Wiśniewska, S.P. z Oddziałami integracyjnymi w Smólniku – Oddział Przedszkolny, opiekun: Sybilla Jaroszewska;
  4. Natalia Gnyszek, Gminne Przedszkole w Skibinie, opiekun: Justyna Kopelińska – Gnyszek.

2. Grupa wiekowa: klasy 1 - 3

I miejsce:

Katarzyna Chmielewska

Szkoła Podstawowa w Osięcinach, opiekun: Małgorzata Mentlewicz

II miejsce:

Julia Danielewska

Szkoła Podstawowa w Osięcinach, opiekun: Małgorzata Mentlewicz

III miejsce:

Oliwia Reszka

Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska

 

Wyróżnienia:

  1. Karol Gruda, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  2. Zofia Wojciechowska, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska

 

Nagrodzeni za udział:

  1. Aleksandra Różyczka, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska;
  2. Natalia Mielniczuk, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska

 

3. Grupa wiekowa: klasy 4-8

BRAK PRAC

 

Wszystkim uczesnikom konkursu, serdecznie dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród, które odbędzie się w późniejszym terminie, zależnym od obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż