Lista aktualności Lista aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "DOKARMIAMY PTAKI I INNE ZWIERZĘTA"

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Dokarmiamy ptaki  i inne zwierzęta”
dla przedszkoli i szkół podstawowych

 

W dniu 04.04.2019 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Dokarmiamy ptaki i inne zwierzęta” dla przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Komisja w składzie:

  1.  Magdalena Kokosza – przewodniczący
  2.  Anna Gidaszewska – członek
  3.  Paweł Gołąb – członek
  4.  Tomasz Ziółkowski – członek

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych i promocyjnych oraz zaangażowaniu w obserwację i samodzielne dokarmianie.

 

1. Grupa wiekowa: przedszkola

 

I miejsce:

Wiktoria Furmanek, P.P. nr 19 we Włocławku;

Opiekun: E. Rosińska, M. Rutkowska

Wyróżnienie :

Tola Jarczewska, S.P. nr 2 w Lipnie;

Opiekun: Wanda Okonowska

Wyróżnienie :

Hubert Górawski, P.P. nr 19 we Włocławku;

Opiekun: E.Rosińska, M. Rutkowska

Nagrodzeni za udział:

  1. Nikodem Rutkowski, Przedszkole nr 13 we Włocławku;
  2. Antonina Podlewska, P.P. nr 13 we Włocławku, opiekun Anna Styczyńska;
  3. Lena Balcerowska, Zespół Szkół Katolickich Długosz – Przedszkole;

 

2. Grupa wiekowa: klasy 1 - 3

 

I miejsce:

Julia Grzegorzewska, S.P. nr 2 w Lipnie

Opiekun: Iwona Szymańska

Wyróżnienie:

Miłosz Skowroński, S.P. w Kowalu;

Opiekun: Anna Mularska

Wyróżnienie:

Weronika Lewandowska, S.P. w Kowalu

Opiekun: Anna Mularska

Nagrodzeni za udział:

  1. Natalia Gołaszewska, S.P. nr 12 we Włocławku, opiekun Ewa Wypijewska;
  2. Karol Zakrzewski, S.P. nr 12 we Włocławku, opiekun: Ewa Wypijewska;
  3. Adam Błaszczyk, S.P. w Kowalu, opiekun Krystyna Krawiec.

 

3. Grupa wiekowa: klasy 4-8

I miejsce:

Maria Helena Żuchowska, S.P. w Skępe

Opiekun: Jolanta Różańska

Wyróżnienie:

Kinga Wieczorek, S.P. nr 20 we Włocławku

Opiekun: Dorota Kolbarczyk

Wyróżnienie:

Mikołaj Pawłowski, S.P. nr 20 we Włocławku;

Opiekun: Dorota Kolbarczyk

Nagrodzeni za udział:

  1. Marta Krzyżanowska, S.P. nr 20 we Włocławku, opiekun Katarzyna Centkowska;
  2. Stanisław Ziętarski, S.P. nr 22 we Włocławku, opiekun Katarzyna Górawska;
  3. Sonia Sobieralska, S.P. nr 20 we Włocławku, opiekun Dorota Kolbarczyk

Wszystkich laureatów serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród oraz słodki poczęstunek w dniu 26.04.2019 r. o godzinie 14.00 w siedzibie Nadleśnictwa Włocławek.


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż