Lista aktualności Lista aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu "Chronimy lasy przed pożarami"

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Chronimy lasy przed pożarami”
dla przedszkoli i szkół podstawowych

 

W dniu 13.11.2020 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Chronimy lasy przed pożarami” dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Komisja w składzie:

  1.  Adrian Szerel– przewodniczący
  2.  Malwina Lewandowska – członek
  3.  Anna Gidaszewska– członek

 

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych
i promocyjnych oraz zaangażowaniu w wykonanie pracy.

 

1. Grupa wiekowa: przedszkola

I miejsce:

Blanka Seroczyńska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska

 

II miejsce:

Laura Wałęsa

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska

 

III miejsce:

Filip Wyka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska

 

Wyróżnienie:

Klaudia Korpusińska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku

 

Wyróżnienie:

Liliana Wałęsa

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska

 

Nagrodzeni za udział:

  1. Karolina Fechner, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem” we Włocławku
  2. Sandra Krzeszewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska

 

2. Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

I miejsce:

Izabela Wachulak

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu

 

II miejsce:

Laura Kopacka

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka

 

III miejsce:

Filip Tężycki

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska

 

Wyróżnienie:

Maja Michorzewska

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol

 

Wyróżnienie:

Szymon Czapski

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska

 

Nagrodzeni za udział:

  1. Lena Okupska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  2. Aleksandra Małkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol

 

 

3. Grupa wiekowa: klasy 4-8

I miejsce:

Roksana Rydlewska

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka

 

II miejsce:

Oliwia Rydlewska

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka

 

III miejsce:

Paweł Maklakiewicz

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku, opiekun: Joanna Balcerak

 

Wyróżnienie:

Mikołaj Pawłowski

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku, opiekun: Joanna Łuczak

 

Wyróżnienie:

Mikołaj Tyrała

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku, opiekun: Joanna Balcerak

 

Nagrodzeni za udział:

  1. Amelia Szatkowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  2. Szymon Struś, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka

 

Pozostali uczestnicy konkursu „Chronimy lasy przed pożarami’’

Grupa wiekowa: przedszkola

  1. Estera Kruczyńska, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem”, opiekun: Sylwia Kruczyńska
  2. Wiktor Kruczyński, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem”, opiekun: Tomasz Kruczyński
  3. Barbara Botoz, Katolickie Publiczne Przedszkole ,,Pod Aniołem Stróżem”, opiekun: Ksenia Kwiatkowska
  4. Jan Wasilewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  5. Szymon Buchner, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  6. Alan Wiśniewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  7. Anna Krzeszewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  8. Szymon Buziewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  9. Aleksander Majewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  10. Anita Bąkowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Sejdowska
  11. Magdalena Śmigielska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  12. Zofia Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  13. Maja Kacprzyk, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  14. Natalia Zielińska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  15. Dominik Świerzyński, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Agnieszka Wiśniewska
  16. Zuzanna Wasilewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Sylwia Buziewska
  17. Jakub Rutkowski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Sylwia Buziewska
  18. Jakub Bąkowski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Sylwia Buziewska
  19. Mateusz Agaś, Przedszkole Samorządowe w Chodczu

 

Grupa wiekowa: klasy 1 – 3

  1. Szymańska Lena, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  2. Wiktoria Mularska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego weWłocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  3. Aleksandra Szade, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  4. Artur Kalwasiński, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  5. Beata Wojtasik, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  6. Piotr Maćczak, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  7. Jan Nakonowski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  8. Igor Jastrzębski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  9. Zofia Komorowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  10. Julia Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  11. Marcel Mikicki, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  12. Filip Andrzejewski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  13. Zuzanna Malinowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  14. Dorian Bąkowski, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  15. Katarzyna Eluszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  16. Maria Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  17. Kajetan Nowak, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  18. Szymon Przygocki, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  19. Amelia Butor, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  20. Karol Gruda, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  21. Aleksander Różyczka, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  22. Filip Murawiec, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  23. Wojciech Piaseczny, Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy
    z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, opiekun: Katarzyna Przybylska
  24. Hanna Polińska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Anna Polińska
  25. Lidia Sejdowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Izoletta Bitowska
  26. Julia Wiśniewska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Barbara Potęgowska
  27. Maja Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun:Halina Jachimczak
  28. Weronika Baranowski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Paulina Baranowska
  29. Krystian Kraszewski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, opiekun: Malina Jachimczak
  30. Alan Kochowicz, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska
  31. Jakub Kwiatkowski, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska
  32. Zuzanna Czerwińska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska
  33. Aleksandra Podlewska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
    w Kowalu, opiekun: Anna Mularska
  34. Mateusz Poliński, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Anna Mularska
  35. Michalina Orzelska, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu
  36. Laura Seklecka, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  37. Natalia Kacprzyk, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, opiekun: Krystyna Krawiecka
  38. Franciszek Sawicki, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska
  39. Tola Jarczewska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska
  40. Łukasz Wasiecki, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie, opiekun: Wanda Okonkowska
  41. Piotr Kaczmarek, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  42. Oliwia Michalak, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  43. Blanka Ziółkowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  44. Klaudia Jabłońska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  45. Hubert Górawski, Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska

 

Grupa wiekowa: klasy 4 – 8

  1. Julia Wierzbowska, Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w  Zelgnie, opiekun: Anna Ramowska
  2. Agata Wierzbowska, Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w  Zelgnie, opiekun: Anna Ramowska
  3. Katarzyna Tomczak, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego
    we Włocławku, opiekun: Joanna Balcerak
  4. Marcel Ćwikliński, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego
    we Włocławku, opiekun: Joanna Balcerak
  5. Anna Perłowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
  6. Bartosz Grodzicki, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu
    nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka
  7. Szymon Olewiński, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Dobrzyniu
    nad Wisłą, opiekun: Katarzyna Górecka
  8. Laura Szypryt, Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska
  9. Karolina Woźniak, Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska
  10. Miłosz Szczerbiak, Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska
  11. Maja Kraszewska, Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska
  12. Bartosz Kwaśniewski, Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska
  13. Maja Bednarska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Centkowska

Członkowie komisji odrzucili 18 prac konkursowych, ze względu na niezgodność
z regulaminem konkursu.

Ze względuna sytuację epidemiologiczną, wręczenie nagród laureatom nastąpi za pomocą poczty tradycyjnej lub zostaną dostarczone bezpośrednio przez pracownika Nadleśnictwa Włocławek.


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż