Lista aktualności Lista aktualności

II BIEG LEŚNY O PUCHAR NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA WŁOCŁAWEK

Wszystkich miłośników biegania oraz spokojniejszej formy aktywności fizycznej, jaką jest marsz z kijkami nordic walking serdecznie zapraszamy na tegoroczną, już II edycję Biegu Leśnego.

W tym roku po raz kolejny WKB Maratończyk przy wsparciu Nadleśnictwa Włocławek organizuje Bieg Leśny o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek, impreza ta odbywać się będzie w sobotę 6 kwietnia 2019 r.

Wzorem roku ubiegłego też i w tym roku, Bieg Leśny odbywać się będzie na ścieżce dydaktycznej „Dzilno”, biuro zawodów mieścić się będzie na terenie szkółki leśnej „Dzilno”. Ilość uczestników jest ograniczona i wynosi 120 osób, zapisów można dokonywać poprzez elektronicznezapisy.pl.

 Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników zarówno aktywnego wypoczynku jak i przyrody. Trasa biegu prowadzi przez malownicze leśne ostępy, wokół jeziora Dzilno, na uczestników czekają przepiękne widoki oraz niezapomniane wrażenia.

Dla wszystkich uczestników biegu przewidziane są pamiątkowe medale oraz ciepły posiłek, na zwycięzców czekają leśne statuetki.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału i mamy nadzieję do zobaczenia na starcie!

 


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż